ovocné a zeleninové bio nápoje Biotta

Biotta je vyrobena z kvalitních vyzrálých plodů, pěstovaných pouze za účelem vylisování šťávy • zelenina je pěstována na vlastní, chemicky neošetřované půdě více než 70 let • ovoce, ostatní plody a suroviny jsou dodávány stálými osvědčenými dodavateli • při výrobě je aplikováno šetrné zpracování v uzavřeném systému s minimálním počtem procesů • šťávy nejsou ředěny vodou • šťávy jsou vyrobeny přímým lisováním, nejedná se o zpětně ředěné koncentráty • šťávy nejsou uměle dochucovány, dobarvovány, doslazovány a neobsahují pomocné a konzervační látky • šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými • uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem • biocertifikována pro více než 50 zemí světa

 |  Obchodní podmínky  |  Kontakt  | 

Biotta Wellness týden - všeobecné rady a typy pro spotřebitele

Biotta Wellness - týden. Zdraví a krása v jednom balení: s Biotta Wellness - týdnem pročistíte svoje tělo, uvedete ho do chodu a dodáte mu pěkný vzhled. Oproti přísným půstům není Biotta Wellness - týden dietou s nulovým příjmem. Vaše tělo je zaopatřeno ovocnými a zeleninovými šťávami bohatými na důležité vitamíny a minerální látky, takže nevzniká nepříjemný pocit hladu. Během celého Biotta Wellness - týdne tímto schopni plného výkonu, zatímco Vaše tělo se může regenerovat.

Jaké období je zvláště vhodné pro Biotta Wellness - týden? V podstatě je možné začít s Biotta Wellness - týdnem kdykoli. Důležité je, že se na to včas připravíte a v předpokládaném termínu nebudete pořádat a ani se nezúčastníte pozvání na jídlo. Mnoho lidí volí podzim pro půst pomocí šťáv, aby bylo tělo ideálně připraveno na zimu. A na jaře vzniká často potřeba pročistit tělo a dostat se opět do pohody před „plavkovou“ sezónou.

bio nápoje BIOTTA bio nápoje BIOTTA

Pro koho je vhodný Biotta Wellness - týden? Biotta Wellness - týden doporučujeme všem zdravým dospělým osobám. Pokud máte problémy se srdcem a krevním oběhem nebo jiné zdravotní problémy, měli byste uskutečnit Biotta Wellness - týden pouze pod lékařským dohledem. To samé platí rovněž pro diabetiky a mládež. Nedoporučujeme provádět Biotta Wellness - týden během těhotenství a kojení.

Všeobecné rady pro Biotta Wellness - týden. Dopřejte Vašemu tělu během Biotta Wellness - týdne denně pohyb, hodně čerstvého vzduchu a vydatný spánek. Během tohoto týdne byste se měli zříci konzumace alkoholu. Kuřáci by měli omezit kouření nebo využít Biotta Wellness - týden jako příležitost pro vědomé a systematické odvykání kouření. Stejně tak se dle možnosti doporučuje omezit pití kávy a černého čaje. Ale důležitější než odříkání je, že se dobře cítíte.

bio nápoje BIOTTA bio nápoje BIOTTA

Na co byste si měli dávat pozor během Biotta Wellness - týdne. Pro optimální pročišťování je důležité dobré trávení. Zpravidla postačuje kombinovaný účinek šťávy Biotta Digest (pro lepší trávení), biobylinného čaje a biolněných semínek. Kdo všeobecně trpí zpomalenou peristaltikou střev, může pít v přípravném dnu vždy 5 minut před jídlem sklenku Biotta biošťávy z kyselého zelí a v případě potřeby to opakovat v poledne a na večer prvního dne půstu. Další možností aktivace střev je vypít sklenku vlažné vody s rozpuštěnou čajovou lžičkou Glauberovy soli. Následně je nutné vypít v průběhu cca. 30 minut asi 0,5 litru vody nebo čaje. Dle potřeby byste toto měli opakovat 2. a 5. den. Rovněž je důležité věnovat zvýšenou pozornost ústní hygieně. K tomu patří časté a jemné čištění zubů a při potaženém jazyku, aftech nebo zánětech i kloktání heřmánkovým nebo šalvějovým čajem.

Jak může reagovat Vaše tělo během Biotta Wellness - týdne? Během Biotta Wellness - týdne reaguje Vaše tělo citlivěji na chlad. Doporučuje se nosit teplejší oblečení než obvykle. Především na začátku může dojít k bolestem hlavy a končetin z důvodu změn, zříkání se kávy, černého čaje nebo nikotinu a pročišťování se. Tyto neškodné vedlejší účinky se vyskytují jen přechodně a normalizují se po 2 až 3 dnech. Důležité je, že denně přijmete nejméně 2 litry tekutin a dbáte na dobré zažívání.

Důležitá upozornění pro úspěšný Biotta Wellness - týden. Držte se tohoto návodu a postupujte podle týdenního plánu. K tomu patří také důležitý den přípravný den a den regenerační. Pijte denně vedle uvedených ovocných a zeleninových šťáv nejméně 2 litry tekutin, hlavně biobylinný čaj, vodu nebo nesycené minerální vody. Šťávy Biotta pijte pomalu, po doušcích a nepříliš studené; podle libosti můžete šťávy ředit vodou. Biobylinný čaj byste měli pít bez cukru. Biolněná semínka berte s vodou nebo čajem a nekousejte. Biotta Wellness - týden trvá 7 dní včetně dnů na přípravu a regeneraci. Bez potíží můžete při dobrém pocitu prodloužit Biotta Wellness - týden o 1 až 5 dní. Jednoduše se držte ještě jednou stejného plánu menu.

bio nápoje BIOTTA bio nápoje BIOTTA

Několik rad pro období po Biotta Wellness - týdnu. Po regeneračním dnu jezte malá, lehká jídla s malým množstvím masa a vezměte v potaz, že i Váš žaludek a střeva potřebují nějaký čas, aby se staly zase zcela aktivními. Během Biotta Wellness - týdne se naučíte znát lépe svoje tělo. Využijte proto příležitost ke změně chybných stravovacích návyků. Proto:

  • - vezměte si čas na jídlo a vychutnejte si ho
  • - dbejte na signály Vašeho těla (např. pocit sytosti)
  • - omezte spotřebu soli, cukru a tuků jezte raději ovoce a zeleninu
  • - pijte denně asi 2 litry tekutin (čaj, voda, ovocné nebo zeleninové šťávy)
  • - stravujte se pestře.

Pro trvalé účinky Biotta Wellness - týdne se doporučuje zařadit týdně jeden postní den se šťávami, během kterého se pijí jen Biotta zeleninové nebo ovocné šťávy a asi dva litry čaje nebo vody.Cena uvedená u zboží zahrnuje DPH.

AFIN s.r.o., Klikatá 595/27, 158 00 Praha 5 - Jinonice, IČO: 25121898, DIČ: CZ25121898, mobile: +420 605 264 005, e-mail: obchod@afin.cz