ovocné a zeleninové bio nápoje Biotta

Biotta je vyrobena z kvalitních vyzrálých plodů, pěstovaných pouze za účelem vylisování šťávy • zelenina je pěstována na vlastní, chemicky neošetřované půdě více než 70 let • ovoce, ostatní plody a suroviny jsou dodávány stálými osvědčenými dodavateli • při výrobě je aplikováno šetrné zpracování v uzavřeném systému s minimálním počtem procesů • šťávy nejsou ředěny vodou • šťávy jsou vyrobeny přímým lisováním, nejedná se o zpětně ředěné koncentráty • šťávy nejsou uměle dochucovány, dobarvovány, doslazovány a neobsahují pomocné a konzervační látky • šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými • uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem • biocertifikována pro více než 50 zemí světa

 |  Obchodní podmínky  |  Kontakt  | 

Bio - zeleninová šťáva BREUSS

Ideální pro denní i týdenní půsty. Švýcarský výrobek z plodin ekologického zemědělství podle originálního receptu Rudolfa Breusse

Jak zeleninová šťáva Biotta Breuss působí?

Tato zeleninová šťáva je vylisována z vybrané čerstvé zeleniny, která je pěstována na čisté biologické půdě, zásadně neošetřované chemikáliemi či umělými hnojivy. Biologicky čistá pěstba, kterou výrobce Biotta AG Tägerwilen provádí a zkoumá již přes 50 let, je nezbytnou a nutnou podmínkou pro správnou kvalitu a účinky této šťávy. Zejména v dnešní moderní době hraje zařazení zeleninových a ovocných šťáv do každodenního jídelníčku velkou roli. Tyto šťávy způsobují pročišťování trávicího ústrojí během půstu a současně jsou i zdrojem vitamínů a minerálních látek tolik nezbytných pro lidský organizmus. Nutnost dostatečného přísunu vitamínů při současném způsobu života je dnes zřetelnější pro více občanů, protože nepravidelná strava či improvizované stravování „v běhu“ nejsou v současnosti žádnou výjimkou. U mnoha forem vyčerpání, nervozity a stresů se dají dokázat symptomy nedostatku vitamínů.

bio nápoje BIOTTA

Biotta Breuss

- pomáhá aditivně při prevenci a léčbě zhoubných onemocnění. V takových případech je nutné postupovat podle Rudolfa Breusse. To znamená, že užívání zeleninové šťávy musí být přesně kombinováno a doplňováno bylinnými čaji (šalvějový, ledvinový a kakostový), jak uvádí předpis pana Breusse. V takovém případě je důležité seznámit se s návodem uvedeným v dále zmíněné knize a tento postup vždy konzultovat s ošetřujícím lékařem. - pročišťuje nejen zažívací ústrojí, ale i celý organizmus, navozuje rovnováhu žaludeční flóry, neboť obsahuje kyselomléčné zeleninové šťávy. Zejména přítomnost syrovátky potlačuje v trávicím traktu škodlivé bakterie a posiluje ty, které jsou pro organizmus potřebné. - působí příznivě při neslaných dietách, zejména v kombinaci s bylinnými čaji tak dochází ke snižování tělesné váhy.

Návod na použití

Zeleninová šťáva Biotta Breuss je vyrobena podle známého receptu rakouského přírodního léčitele Rudolfa Breusse. Tato originální směs šťáv z kořenové bio-zeleniny je díky svému složení nápomocna k výraznému odbourávání nečistot z těla při postních kůrách. Během užívání se doporučuje podle záměru pít denně cca. 250 ml (děti od 6 do 14 let cca 100 ml) této zeleninové šťávy vždy v malých doušcích. Zároveň je nutné dbát na dostatečný přísun nízkokalorických nápojů, zejména bylinných čajů, a to v množství alespoň 2 až 3 l denně. Doba použitelnosti je uvedena na etiketě. Usazenina na dně není na závadu. Před upotřebením nutno důkladně protřepat. Po otevření spotřebujte do 4 dnů, při uložení v chladničce do 8 dnů.

Obsah a složení

Zeleninová šťáva Biotta Breuss obsahuje celkem 99,7% jednotlivých zeleninových šťáv obohacených přírodní syrovátkou. Obsahuje šťávy z červené řepy, karotky, celeru, ředkve, brambor a dále přírodní kyselinu mléčnou. Jedna láhev obsahuje 500 ml zeleninové šťávy. 100 ml šťávy:
- obsahuje 8,3 g uhlohydrátů, 0,9 g bílkovin a méně než 0,5 g tuků,
- má energetický obsah 162 kJ (39 kcal)

Doporučení

O účincích této zeleninové šťávy a dalších souvislostech podrobně pojednává kniha Rudolfa Breusse „Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky“, která vychází opakovaně v českém překladu u nakladatelství Erika.Cena uvedená u zboží zahrnuje DPH.

AFIN s.r.o., Klikatá 595/27, 158 00 Praha 5 - Jinonice, IČO: 25121898, DIČ: CZ25121898, mobile: +420 605 264 005, e-mail: obchod@afin.cz