ovocné a zeleninové bio nápoje Biotta

Biotta je vyrobena z kvalitních vyzrálých plodů, pěstovaných pouze za účelem vylisování šťávy • zelenina je pěstována na vlastní, chemicky neošetřované půdě více než 70 let • ovoce, ostatní plody a suroviny jsou dodávány stálými osvědčenými dodavateli • při výrobě je aplikováno šetrné zpracování v uzavřeném systému s minimálním počtem procesů • šťávy nejsou ředěny vodou • šťávy jsou vyrobeny přímým lisováním, nejedná se o zpětně ředěné koncentráty • šťávy nejsou uměle dochucovány, dobarvovány, doslazovány a neobsahují pomocné a konzervační látky • šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými • uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem • biocertifikována pro více než 50 zemí světa

 |  Obchodní podmínky  |  Kontakt  | 

Biotta Exotic

bioovocný koktejl z tropického ovoce

Chuť objevitelů!

Tento jedinečný nápoj z r ůzných šťáv exotického ovoce – mango, guave, mar acuja – pr obudí Vaše smysly a unese Vás do nenapodobitelného vesmír u chutí. Díky pečlivému výběr u ovoce má Biotta Exotic bioovocný koktejl vysoký obsah vitálních látek, jako např . vitamínů C, B a E, pr ovitamínu A, niacinu a kyseliny listové a také dr aslíku, mědi, manganu, sodíku a zinku.

Mango

Mango původně pocházející z tropického pralesa mezi Assamem a Myanmarem se dnes pěstuje na rozlehlých plochách Střední a Jižní Ameriky, v Karibiku, v tropickém pásu Afriky a dalších oblastech Asie. Mangovník může dorůst do výšky až 40 m a šířky až 10 m. Zralé plody manga visí na stromu na stopkách a váží až 2 kg. Díky vysokému obsahu vitamínu A mohou být plody manga používány v prevenci proti infekcím a nemocem z nachlazení. Starají se o zdravou sliznici, zklidňují střeva a díky vysokému obsahu železa mají pozitivní vliv na anémii.

bio nápoje BIOTTA

Guave

Guave původně pocházející z tropické Střední Ameriky je stálezelený strom vysoký 3 až 10 m, jehož plody mají oválný, vejčitý nebo hruškovitý tvar. Slupka je nejprve zelená, při dozrávání žloutne. Sladkokyselá dužina je pevná, červená nebo bílá a obsahuje různý počet semen. Guave je jedním z ovocných druhů s nejvyšším obsahem vitamínu C, pozoruhodný je rovněž obsah provitamínu A a vitamínu B12. Obsahuje i cenné minerální látky, např. draslík, fosfor a železo, pozitivní účinek mají také ještě obsažené citrónová kyselina, jablečná kyselina a pektin.

Maracuja (plod mučenky)

Maracuja patřící do rodiny mučenkovitých rostlin je silná liána, která má roční přírůstek až 5 m a může celkově dosáhnout až 80 m. Původně pochází z oblasti Amazonky, nyní se vyskytuje převážně v Jižní Americe, na Havaji a Srí Lance. Pěstuje se na pozemcích podobným vinicím. Plody jsou 6 až 12 cm velké a mají hladkou, povoskovanou, kožovitou, světle zelenou až zráním žlutavou slupku. Plody mají vysoký obsah vitamínu C, A a niacinu, stejně jako minerálních prvků draslíku, železa a sodíku. Účinné látky podporují spánek a snižují krevní tlak.

Biotta Exotic bioovocný koktejl 500 ml

>Nápoj s bohatým exotickým zážitkem
Ponořte se do nového chuťového zážitku s bioovocným koktejlem Biotta Exotic. Jedinečné složení různých prvotřídních šťáv exotického ovoce jako mango, guave a maracuja probudí Vaše smysly a zprostředkuje Vám při pití zcela nový zážitek. Zcela 100%ně přírodní přímá šťáva z plodů ovoce, které se používají pouze na získávání šťávy a mohou se tak na stromu vyvíjet až do optimálního stupně zralosti.

Díky vybraným exotickým plodům má bioovocný koktejl Biotta Exotic zvlášť vysoký obsah vitálních látek, jako např. vitamínů C, B a E, provitamínu A, niacinu a kyseliny listové a také draslíku, mědi, manganu, sodíku a zinku. Biotta Exotic je lehce stravitelná, zdraví prospěšná a vhodná rovněž pro dny ve stylu wellness. Má velmi vysoký obsah ovocné dřeně a hodnotných, přírodních látek v sedlině. Přesvědčí Vás osvěžující chutí a odpovídá dnešním potřebám náročných spotřebitelů. Dopřejte si pomocí tohoto zcela přírodního bioovocného koktejlu zdraví a více životní kvality spojené s nesrovnatelným zážitkem!Cena uvedená u zboží zahrnuje DPH.

AFIN s.r.o., Klikatá 595/27, 158 00 Praha 5 - Jinonice, IČO: 25121898, DIČ: CZ25121898, mobile: +420 605 264 005, e-mail: obchod@afin.cz