ovocné a zeleninové bio nápoje Biotta

Biotta je vyrobena z kvalitních vyzrálých plodů, pěstovaných pouze za účelem vylisování šťávy • zelenina je pěstována na vlastní, chemicky neošetřované půdě více než 70 let • ovoce, ostatní plody a suroviny jsou dodávány stálými osvědčenými dodavateli • při výrobě je aplikováno šetrné zpracování v uzavřeném systému s minimálním počtem procesů • šťávy nejsou ředěny vodou • šťávy jsou vyrobeny přímým lisováním, nejedná se o zpětně ředěné koncentráty • šťávy nejsou uměle dochucovány, dobarvovány, doslazovány a neobsahují pomocné a konzervační látky • šťávy jsou stáčeny pouze do skleněných lahví s nulovou migrací a 100% vzduchotěsnými • uzávěr lahví je opatřen vlastním značkovým bezpečnostním uzávěrem • biocertifikována pro více než 50 zemí světa

 |  Obchodní podmínky  |  Kontakt  | 

Biotta Ananas

bio-ovocná šťáva z ananasu

Ovocná a exotická

Vychutnejte si zdravotní přednosti krále ovoce. Zažijte vánek exotiky se 100%-ní bioovocnou šťávou z ananasu. Ananas má velmi vysoký obsah rozličných vitálních látek, jako např. vitamínu C, vitamínu E, manganu, zinku, mědi a jódu.

Ananas

Ananas je až do 1,2 m rostoucí víceletá rostlina s až do 1 m dlouhými, převážně pichlavými ozubenými listy uspořádanými do růžice. Bílá nebo modrá až purpurová okvětí jsou uložena v cca. 30 cm dlouhých klasech. Plody srůstají s masitou lodyhou a mají na špičce růžici z pichlavých listů. Zralý plod dosahuje podle druhu různé velikosti, barvy ovocné dužiny a vzhledu. Ananas patří mezi bromeliovité rostliny (Bromeliaceae). Dnes se ananas pěstuje všude v tropickém pásmu mezi 25° severní a jižní šířky.

Původním domovem ananasu je oblast Matto Grosso v brazilské deltě Amazonky. Francouzský kronikář Thevét napsal již v roce 1558, že ananas „je ovoce, ze kterého američtí domorodci získávají největší zdravotní účinek“. Slovo „Nana“ mimochodem znamená „lahodné ovoce“. Tak nazývají amazonští Indiáni ananas.

Kolumbus není pouze objevitelem Ameriky, ale objevil v roce 1493 na ostrově Guadeloupe také ananas. Domorodci mu ho předali jako dárek na uvítanou.

V Latinské Americe se ananas od pradávna používá jako léčivka při nemocech z nachlazení, střevních parazitech, horečce, astmatu, zácpě stejně jako při zhoubných i nezhoubných tumorech a otocích.

bio nápoje BIOTTA

Jakou má tedy ananas „vnitřní hodnotu“? Kromě vitamínu A a biotinu obsahuje ananas všechny vitamíny a 16 minerálních látek, mezi nimi antioxydanty selen, vitamín C a betakarotén, dále mangan, zinek, měď a jód. Směs enzymů obsažená v ananasu – bromelin –snižuje příliš vysoký krevní tlak, podporuje trávení a pročišťuje krev. Tento enzym rozpouští zbytky bílkovin ve střevech a střevní parazity a také usazeniny v tepnách.

Ananas odvodňuje, pročišťuje, odbourává jedy a je ideálním dietetickým ovocem.

Biotta bi-oananasová šťáva 500 ml

Biotta bioananasová šťáva je 100%-ně přírodní přímá šťáva z plodů ananasu, která se nevyrábí zpětným ředěním koncentrátu.

Biotta bioananasová šťáva se získává ze zcela zralých plodů ananasu. Vyrábí se z nejlepších plodů celého světa pěstovaných ekologickým zemědělstvím. Tyto plody se pěstují pouze za účelem získání šťávy a mohou se proto na plantážích na rostlinách optimálně vyvíjet až do úplně zralosti, maximálně se obohacovat vlastními ovocnými chuťovými látkami a tím dosáhnout ideálního poměru minerálních látek, vitamínů a ovocných kyselin. Sklizené nezralé plody totiž již dále nedozrávají a chutnají tak méně sladce.

Tato biošťáva je jemná a ovocná. Je lehce stravitelná a vhodná rovněž pro dny ve stylu wellness. Má velmi vysoký obsah ovocné dřeně a hodnotných, přírodních látek v sedlině. Jedná se o nesrovnatelný zážitek!Cena uvedená u zboží zahrnuje DPH.

AFIN s.r.o., Klikatá 595/27, 158 00 Praha 5 - Jinonice, IČO: 25121898, DIČ: CZ25121898, mobile: +420 605 264 005, e-mail: obchod@afin.cz